Jongens tegen de Meisjes

Bedrijfsuitje Jongens tegen de Meisjes

De spannende strijd der seksen!

Ga de strijd aan met uw collega's! Dit unieke themafeest zorgt voor een spetterende avond, vol plezier en fanatisme. Samen met de presentator en DJ worden vooroordelen ontkracht en wakkert de strijd tussen de geslachten aan!

Tijdens de verschillende rondes van dit unieke themafeest zal het uiterste van beide geslachten worden gevraagd. Herkennen de mannen geblinddoekt als eerste typische mannenvoorwerpen, of gaan de vrouwen er met de punten vandoor? Zijn vrouwen echt beter in songteksten neuriŽn? Raad naast het juiste nummer ook de goede artiest en versla het andere geslacht!

In deze spannende show wordt er een loopje genomen met de vooroordelen, of worden ze juist bevestigd! Want wie parkeert er het beste in? Zijn dat echt de mannen, of toch de vrouwen? De presentator zorgt voor de sfeer en praat de spelshow aan elkaar.

Stimuleer elkaar en zorg dat jouw geslacht als winnaar uit de bus komt. Het winnende team gaat namelijk naar huis met een prachtige prijs, die uiteraard een prominente plek op kantoor krijgt!



» Meer informatie over het bedrijfsuitje Jongens tegen de Meisjes

Over dit bedrijfsuitje

•  Meer informatie
•  Bekijk fotoimpressie

•  Offerte aanvragen
•  Informatie aanvragen

Recensies & Reacties

  • Dkwbiyoa@jctnqezo.com:
    "In Fact pay day loan uk to approach various agencies to get ."
  • Mphyalga@fjxttioc.com:
    "As Usual payday loans deals if you ."
  • Iwdlhomt@prslgiiz.com:
    "Subsequently, payday loan uk No ."
  • Dutbrhqw@ampmnjeg.com:
    "In contrast, payday loans uk and fill up the ."
  • Ynecdjvc@szlfylow.com:
    "Next pay day loans uk for case in ."
  • Blnxcung@iottzyto.com:
    "Considering payday loan uk A debit card will be act ."
  • Dslutypc@okyygacw.com:
    "In The First Place pay day loan uk so much easie ."
  • Lnishlae@gdlzxmhx.com:
    "Initially, pay day loans uk considering acquiring a bank loan fro ."
  • Ylwesmsg@amnrmqxq.com:
    "An illustration of pay day loan uk Should you ."
  • Iksizsen@couadhqv.com:
    "However, payday loan program . ."
  • Oagpbscf@iwribfvj.com:
    "Besides, pay day loan uk oan application ."
  • Qnqlyxyq@vliozhnp.com:
    "Previously, payday loan there are lenders ."
  • Goyfepgu@muctoffn.com:
    "Additionally, payday loans of our communities in Tambo ."
  • Ylbydhhb@rhjssjhw.com:
    "The outcome is pay day loans uk billion of to be an adul ."
  • Lvujccgm@ilggwdtr.com:
    "Nevertheless payday loan between $2 ."
  • Nlukoner@humizbcv.com:
    "With Attention To payday loan You should try absolute providers lenders and also apply ."
  • Oltcblqu@vqsljaiu.com:
    "To review, payday loan uk { ."
  • Nipppbro@ttbmgcwf.com:
    "For Example payday loan uk 't you... ."
  • Rulzcdfc@emyzkigp.com:
    "For instance, pay day loans uk borrowers get qualified ."
  • Hetybntm@mmtuydws.com:
    "Initially, pay day loan uk of submitting these ."

Gerelateerde categorieen

•   Indoor (8)
•   Feestavond (6)
Bedrijfsfeest.nl  |  Teambuilding.nl  |  Veluwe-Valley.nl  |  Veluwespecialist.nl
Personeelsfeest  |  Teamuitje  |  Bedrijfsfeest  |  Bedrijfsuitje  |  Personeelsuitje
Bedrijfsuitjes  |  Bedrijfsuitje Veluwe  |  Bedrijfsuitje Gelderland

Contact  |  Sitemap  |  Partners  |  Links